Kumaşlar

Kumaşımız , likralı (scuba , streç) dediğimiz  esneme özelliğine sahip olan , yumuşak dokulu bir kumaştır.  Bu kumaş türünü manifaturacılar ya da kumaş satışı yapan herhangi bir firmadan bulmanız neredeyse imkansızdır. Çünkü bu kumaş türünü  özel üretim iplikler ve çeşitli zaman alıcı ciddi süreçlerden geçerek yaptırmaktayız. Koltuğunuzun temiz kalmasını sağlayacak olan bu kumaş ; emek harcayarak kazandığınız paranın hakkını ; gerek kumaşın üretim süreci esnasında uygulanan titiz ve dikkatli işçilik , gerekse kumaşın örtüye dönüştürülmesi için konusunda usta olan ekibimizin yaptığı ” el emeği ” işçilik ile vermekteyiz.

 

  • İstenilen derece yıkanabilir.
  • Toz , tüy barındırmaz.
  • Çekme yapmaz , solmaz ve deforme olmaz.
  • Özel dokumasından dolayı ; evcil hayvanlarınız tırnak geçiremez ve hiçbir şekilde zarar veremez.
  • Kolay çıkarılıp takılabilir.
  • Kumaşın yapısında bulunan ( Likra ) özellik sayesinde koltuğunuzu sımsıkı sarar.
  • Koltuğun bire bir şeklinde tasarlanıp , her koltuğa özel olarak dikilmektedir.

14523098_1089898517732811_3338466583900207429_n

Düz Kumaşlar

Düz kumaşlarımızın tamamı desenli kumaşlarımız belirlenmesi sonrasında yapılmıştır. Düz renklerimizin içerilerine kattığımız ” kırçıl ” (hafif beyazlıklar) ile bize özel renk tonlarını oluşturduk. Bu oluşumun renklere ayrı bir estetik katması , gözü yormaması ve belli bir süre sonra rengin size sıkıcı gelmemesi için özel olarak tasarladığımızı da bilmenizi isteriz. Düz renklerin fazla olması kombin tasarımınızı seçerken size ciddi kolaylıklar ve avantajlar sağlayacaktır.

Desenli Kumaşlar

Desenlerimizi tüm zevklere hitap etmesi açısından yaptırdığımız özel bir anket ile belirledik. Bu desenlerin sayısını şu an için 10 ile sınırladık. Fazla desen , müşterilerimizin desen seçimi konusunda kararsız bırakmakta ve diktirdiği örtü sonrası  ” diğer deseni mi yaptırsaydım ? ” eşiğine getirmektedir. Bunu göz önünde bulundurarak böyle bir uygulamaya gittik. Bu uygulamamıza karşı en doğal hak olarak fikirlerinizi ve isteklerinizi bizlere mail olarak iletebilirsiniz.

 

ANTRASİT RENKLER

Antresit renkler ile ; koyu rengi seven müşterilerimiz için koyu tonları daha çok ön plana çıkartıyoruz. Bu talep sayesinde zıt kombin olayına da farklı bir açı getirdik. Artık zıt kombin yaparken sadece renkler değil , renklerin içinde bulunan kırçıllar da (siyah-beyaz) zıt olacak.


 

KOMBİN KUMAŞLAR

Kombin seçimi yaparken sizlere en iyi ve en çok renk çeşidini sunuyoruz. Düz kumaşlarımızı renk aşamasında tasarlarken desenli kumaşlarımızın içinde bulunan tüm renkleri göz önünde bulundurarak tasarladık. Böylece sizler kombin seçiminizi yaparken  yardımcı olması açısından sizler için küçük bir yol haritası da çizmiş olduk. Artık evinizde bulunan halının , mobilyanın , perdenin ya da duvarın rengine göre renk seçimi yapıp yapmamakta sizin zevkinize kalıyor.

 

 

Comments are closed